XXXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne   

4 XI 2018

Przeżywamy miesiąc listopad poświęcony naszym zmarłym. Serdecznie zachęcam do gorącej i ufnej modlitwy za zmarłych.

W dzisiejszą niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie św. Karola Boromeusza.

Środa – przed Mszą Świętą wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z racji pierwszej środy miesiąca – zmianka tajemnic różańca. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie członkinie Róż Różańcowych.

Piątek – Święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. O godz.18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Niedziela – 11 XI przeżywamy 100. rocznicę odzyskania przez nasz Naród Niepodległości. Szczególną modlitwą otaczamy w tym dniu naszą Ojczyznę. Uroczysta Msza św. za naszą Ojczyznę zostanie odprawiona o godz. 11.30. Bardzo serdecznie wszystkich na tę uroczystość zapraszamy. Szczególnie zapraszamy do udziału wszystkie szkoły z naszej parafii: dyrekcję, nauczycieli i wychowawców, dzieci i młodzież oraz poczty sztandarowe zarówno ze szkół, jak również ze wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Niech to wyjątkowe Święto będzie czasem wielkiego dziękczynienia Bogu za dar naszej wolnej Ojczyzny, a równocześnie wielką modlitwą do Boga o błogosławieństwo.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach na kościół. Serdeczne również Bóg zapłać parafianom z Igołomia – Stara Droga za złożoną „petytę”.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.