I Niedziela Adwentu

2 XII 2018

Dzisiaj pierwsza niedziela roku nowego roku liturgicznego. Bardzo serdecznie zachęcamy do dobrego i świętego przeżycia czasu Adwentu, aby jak najpiękniej od strony duchowej przygotować się na  przeżycie czasu Bożego Narodzenia. Roraty w naszym kościele będą odprawiane codziennie dla dorosłych o godz. 7.00. O godz. 6.30 będziemy śpiewać godzinki do Matki Bożej. A dla dzieci i młodzieży roraty będą o godz. 18.00. Zachęcamy bardzo serdecznie do licznego uczestnictwa.

Wtorek – wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy.

Czwartek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.

Piątek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła. Jest to zarazem Pierwszy Piątek Miesiąca. Po południu spowiedź od godz. 16.30.

Sobota –  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszym kościele w tym dniu Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00 i o godz. 18.00.

W sobotę – ze względu na Uroczystość młodzież klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, ponieważ nie będzie tego dnia spotkania o godz. 11.00.

Tego dnia zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej na Mszę Świętą na godz. 18.00, w czasie której zostaną dla nich poświęcone medaliki.

Bóg zapłać tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach. Również Bóg zapłać parafianom z Odwiśla za złożoną petytę.

Już dziś pragniemy podać do wiadomości że spowiedź parafialna przed Bożym Narodzeniem będzie w naszej parafii w środę 19 grudnia.