III Niedziela Adwentu

Ogłoszenia parafialne

16 XII 2018

Dzisiaj trzecia niedziela Adwentu. Przypominamy że roraty w naszym kościele są odprawiane codziennie dla dorosłych o godz. 7.00. O godz. 6.30 śpiewamy godzinki do Matki Bożej. Dla dzieci i młodzieży roraty o godz. 18.00. Zachęcamy bardzo serdecznie do licznego uczestnictwa zwłaszcza tych, którzy jeszcze w tym roku w roratach nie uczestniczyli.

Środa – od godz. 15.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną (tych, którzy nie przystępują w pierwsze soboty miesiąca, a pragną przed świętami pojednać się z Bogiem). Prosimy ich zgłosić w zakrystii.

Środa –  W naszej parafii będzie miała miejsce spowiedź parafialna przed Świętami Bożego Narodzenia. Spowiadać będziemy od godz. 8.00 – 12.00 z przerwą od 9.30 do 10.00 i po południu od 15.00 – 18.00 z przerwą od 16.30 do 17.00.

Parafianom z Tropiszowa Brzostku i Działek Nauczycielskich składamy serdeczne podziękowanie za złożoną „petytę”. Bóg zapłać również tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.