IV Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

3 II 2019

W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim rodzinom, które odwiedziliśmy, pragniemy bardzo serdecznie podziękować za życzliwość, gościnność i serdeczne przyjęcie. Pragniemy również podziękować za wszystkie ofiary złożone w czasie kolędy. Część z tych ofiar zostanie przez nas przekazana na nasze Seminarium Duchowne w Krakowie, na Bratnią Pomoc Kapłańską, na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie, na Caritas oraz na Misje.

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

Środa – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy.

Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Również w środę przed Mszą św. o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Z racji pierwszej środy miesiąca zapraszamy również na 18.00 członkinie Róż Różańcowych na  zmiankę tajemnic różańca.

Czwartek – wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, zakonnicy.

Piątek – o godz. 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Wszystkim, którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach na kościół składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.