V Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

10 II 2019 

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzimy XXVII Światowy Dzień Chorego. Z racji tego dnia dodatkowo o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. dla wszystkich starszych i chorych z udzieleniem również sakramentu namaszczenia.

Środa – Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Również we środę przed Mszą św. o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Czwartek – święto Świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy

Piątek – O godz. 18.00 Msza Święta z nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia.

Pragniemy również podać do wiadomości że od 24 i 25 marca tego roku nasza parafia przeżywać będzie wizytację biskupią. Podczas wizytacji młodzież klas III Gimnazjalnych przystąpi do sakramentu bierzmowania. Ksiądz biskup Janusz Mastalski, który będzie wizytował naszą parafię, spotka się między innymi z Radą Parafialną, Różami Różańcowymi, oazą scholą i służbą liturgiczną a także odwiedzi szkoły na terenie parafii. Szczegółowy program wizytacji podamy w późniejszym terminie.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.