VII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia parafialne

24 II 2019

Środa – Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 oraz nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Również w środę przed Mszą św. o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

PiątekI Piątek Miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św. i po południu od godz. 16.30. O godz. 18.00 Msza Święta, a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Sobota – Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy różaniec wynagradzający za grzechy świata popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną:

Ksiądz proboszcz wyjątkowo w tym miesiącu do chorych uda się w I Piątek od godz. 15.00.

Ks. Damian będzie do chorych jeździł w sobotę od godz. 9.00.

Serdeczne Bóg zapłać parafianom z Tropiszowa od p. Zapała do p. Miernik za złożoną petytę. Również bardzo serdecznie pragnę podziękować za złożoną ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza parafianom  z: Tropiszowa – Środek Wsi od państwa Słoma do pani Miernik, Tropiszowa – Sachaliny, Tropiszowa – Dolna Kolonia,  Tropiszowa – Zakopane, Czernichowa, Igołomii – Błonia Wiślana, od mieszkańców Firmy Polan – Igołomia, Igołomia – Stara Droga, Luborzyczki, Glewca.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.