III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne

5 V 2019

Przeżywamy miesiąc maj, w którym w sposób szczególny czcimy Matkę Bożą podczas nabożeństw majowych. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę i święta o godz. 16.00 przed Mszą św.

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. W tym dniu serdecznie zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo majowe rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej a, po nabożeństwie będzie dla nich spotkanie organizacyjne w kościele.

Środa – Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej Archidiecezji. Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nabożeństwo majowe.

W Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika o godz. 9.00 w katedrze na Wawelu nasz arcybiskup Marek Jędraszewski udzieli święceń diakonat między innymi naszemu klerykowi Bartłomiejowi Małkowi z Glewca. Nasza parafia organizuje wyjazd na tę Uroczystość. Jest jeszcze parę wolnych miejsc. Bardzo serdecznie zapraszamy. Wyjazd z parkingu przy kościele w środę o godz. 7.30.

Piątek –  O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo majowe, w czasie którego odmówimy również Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Bóg zapłać również parafianom z Tropiszowa – Brzostku oraz Działek za złożoną ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.