IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Dobrego Pasterza

12 V 2019

Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 16.00.

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.

Bardzo serdecznie w tym dniu zapraszamy na pierwsze tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono tradycyjnie o godz. 19.00 różańcem fatimskim. W czasie różańca będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, a o godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem oraz procesją wokół kościoła, w czasie której będzie niesiona figura Matki Bożej Fatimskiej oraz odśpiewamy litanię do Matki Najświętszej. W tym dni nie będzie nabożeństwa majowego po Mszy św. o 18.00. Nabożeństwa fatimskie w tym roku będzie prowadził ks. Jarosław Łabęda, który prowadził u nas rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach.

Wtorek – wspomnienie św. Macieja Apostoła.

Środa –wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy.  Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, a o godz. 18.00 Msza św. z modlitwą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – Święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.

Sobota – wspomnienie św. Jana I, papieża i męczennika i św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera.

W tym dniu od godz. 9.00 będzie spowiedź dla dzieci z klas III Szkoły Podstawowej przystępujących do pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Zapraszamy również rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwo, dziadków.

Niedziela – (19.05) W tym dniu dzieci z klas trzecich z naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 11.30.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.

Rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku do pierwszej Komunii św. zapraszamy na sprzątanie Kościoła w piątek na godz. 9.00.

Rodziców dzieci z klas czwartych, które w tym roku przeżywają rocznicę I Komunii  Świętej zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy na spotkanie w kościele.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.