Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia parafialne

9 VI 2019

Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę i święta przed Mszą św. o godz. 16.00.

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

Środa – Zapraszamy przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 do wspólnej modlitwy różańcowej, a godz. 18.00 na Mszę św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek – 13 czerwca wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. W tym dniu obchodzimy także Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Zapraszamy również w czwartek na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim, podczas którego będzie również odprawione nabożeństwo czerwcowe. Nie będzie nabożeństwa czerwcowego po Mszy św. o 18.00. W czasie różańca będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, a o godz. 20.00 będzie Msza św. z kazaniem, a następnie zostanie odprawiona procesja, w czasie której odśpiewamy litanię do Matki Bożej.

Piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala biskupa i męczennika.

W tym dniu bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 9.00 rodziców dzieci klas czwartych, które w tym roku przeżywały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej na sprzątanie kościoła przed uroczystością odpustową.

W przyszłą niedziela– Niedziela Trójcy Przenajświętszej. W naszej Archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.

W naszej parafii niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Św. Brata Alberta. Uroczystej sumie odpustowej o godz. 11.30 będzie przewodniczył oraz homilię wygłosi ks. dr Wojciech Węgrzyniak, biblista i wykładowca na UPJPII w Krakowie. Bardzo serdecznie proszę o zadbanie o feretrony, zapraszamy panów do niesienia baldachimu, orkiestrę, dzieci pierwszokomunijne, w strojach komunijnych oraz dzieci do sypania kwiatów.

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.