XIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

 30 VI 2019

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Środa – Święto Św. Tomasza, Apostoła.  O godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a pół godz. wcześniej – o godz. 17.30 zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy różańcowej. Po Mszy św. zmianka tajemnic różańca, dlatego serdecznie zapraszamy w tym dniu członkinie Róż Różańcowych.

W środę również o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji s. Heleny, która obchodzi swoje 60. urodziny. Będziemy dziękować za Jej pracę w szkole i w parafii. Dlatego serdecznie zapraszam na tą Mszę św. nie tylko Róże Różańcowe ale wszystkich: dzieci i młodzież, dorosłych – byśmy tu razem wspólnie dziękowali za Jej wspaniałą posługę w szkole i w parafii i wypraszali u Boga dla Niej wszelkie potrzebne łaski.

Czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

Piątek – Jest to pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy rano przed Mszą św. i po południu od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza Święta, a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe.

Sobota – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Rano po Mszy św. o godz. 7.00, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające za grzechy świata popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, podczas którego odmówimy różaniec.

Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

Obraz z relikwiami św. Brata Alberta powoli kończy peregrynację na Luborzyczce i we wtorek zostanie przewieziony na ul. Igołomską (od strony Złotnik) do państwa Ciesielskich.

Pragniemy serdecznie podziękować tym rodzinom, które w minioną niedzielę złożyły ofiary w kopertach. Serdeczne Bóg zapłać.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.