XIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

7 VII 2019

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu przeżywamy:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

Środa – O godz. 18.00 Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a pół godz. wcześniej – o 17.30 zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy różańcowej.

Czwartek – Święto Św. Benedykta, Opata, patrona Europy.

Piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

Sobota – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W tym dniu bardzo serdecznie zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 różańcem fatimskim. W czasie różańca będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, o godz. 20.00 – Msza św. z kazaniem i procesją.

Jak co roku 6 sierpnia z Wawelu wyruszy piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Chętnych,  którzy chcieliby pielgrzymować do Częstochowy z grupą nr 19 pod patronatem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka prosimy o zapisy u ks. Damiana. Grupa 19 pielgrzymuje ze szczególną intencją modlitwy za osoby uzależnione, a dołączyć do tej grupy może każdy. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce to 60 zł od osoby.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować tym rodzinom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary w kopertach na potrzeby kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

Firma Green Office Ecologic przeprowadzi w naszej parafii zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Chętnych, którzy chcieliby pozbyć się „elektrośmieci” prosimy o złożenie sprzętu na parkingu przy kościele w środę do godz. 15.00.

Dochód ze zbiórki zostanie przez wyżej wymienioną firmę przeznaczony na finansowanie dzieł dobroczynnych w krajach misyjnych a Afryce.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Green Office Ecologic.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.